Skup aut Warszawa Praga Południe

Wyceń swój samochód Online:


Krok 1

Krok 2

Krok 3

Krok 4

Krok 5

Dziękuję za wypełnienie

Za chwilę otrzymasz SMS z wyceną swojego auta

Kłopot ze sprzedażą auta? Auto skup Praga Południe

Jeśli od dłuższego czasu nie mogą Państwo sprzedać swojego pojazdu, mieszkają Państwo na Pradze-Południe ? – ta oferta jest dla Państwa!

Rynek wtórny pojazdów cierpi obecnie na nadmiar ogłoszeń. Statystycznie, osoba pragnąca sprzedać swój pojazd musi liczyć się z oczekiwaniem od kilku do kilkunastu miesięcy na jego sprzedaż. Dodatkowo, nierzadko cały proces okupiony jest stresem i dodatkowym nakładem finansowym ze strony właściciela auta. Osoby, które nie chcą, bądź nie mogą dłużej czekać zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy błyskawiczną finalizację sprzedaży auta z możliwością wypłaty gotówki do ręki. Wiele osób ceni nas za wygodę i bezstresową sprzedaż samochodu. Nasz auto skup posiada również specjalne warunki odkupu dla mieszkańców dzielnicy Praga – Południe. Cenimy Państwa czas –przebieg realizacji sprzedaży i wyceny auta będzie ekspresowy – wszelkie formalności sprowadzamy do absolutnego minimum.

Prośba o kontakt

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w wolnej chwili.

Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi i realizacji zamówień na podstawie art. 6 pkt 1 lit. b) i f) RODO.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami już teraz, chętnie odpowiemy!

Dlaczego my?

Ponad 15 lat na Rynku

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, praktykę w skupie aut zdobywaliśmy nie tylko w Polsce ale również na rynkach Europejskich między innymi w Belgii, Niemczech, Szwajcarii, Holandii, Francji Dzięki temu spełniamy wszelkie Europejskie standardy oraz normy co sprawia że jesteśmy w stanie sprostać najwyższym oczekiwaniom naszych klientów w Warszawie jak i w całym kraju.

Minimum formalności

Jesteśmy zawsze przygotowani do szybkiego działania. Jeśli chodzi o skupowanie aut w Warszawie pojawiamy się zawsze w wyznaczonym terminie, wraz z kompletem dokumentów niezbędnych do kupna auta, Umowę sprzedaży samochodu zawieramy zawsze pomiędzy firmą s-car.pl a naszymi klientami.

Natychmiastowa płatność

U nas gotówkę otrzymacie zawsze od ręki w całości. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo, za Twój samochód zapłacimy zawsze gotówką na wcześniej ustalonych warunkach, przyjeżdżamy własnym transportem który jest zawsze uwzględniony w cenie auta. Nie doliczamy żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów.

Prośba o kontakt

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w wolnej chwili.

Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi i realizacji zamówień na podstawie art. 6 pkt 1 lit. b) i f) RODO.

Kupię auto Warszawa Praga Południe

Profesjonalny skup aut Praga Południe

Oferta naszego skupu aut obejmuje między innymi:

  • Wstępną telefoniczną wycenę pojazdu
  • Dojazd do klienta we wskazane miejsce na Pradze Południe (i nie tylko) GRATIS
  • Bezpłatną profesjonalną wycenę Państwa pojazdu
  • Gotówkę do ręki lub bezpieczny przelew na wskazany numer rachunku
  • Bezpieczeństwo transakcji
  • Wysokie, konkurencyjne ceny, zbliżone do wartości rynkowych

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą skupu aut. Konkurencyjna, ciekawa oferta odkupu używanych pojazdów – w praktycznie każdym stanie jest tym co odróżnia nas od innych. Specjalna sąsiedzka oferta przygotowana dla mieszkańców dzielnicy Praga Południe z pewnością skłoni Państwa do podjęcia kontaktu. Jako jeden z najbardziej profesjonalnych  auto skupów w Warszawie,  możemy zagwarantować szybki przebieg transakcji. Dzięki wstępnemu zapoznaniu się ze specyfikacją pojazdu i doskonałej znajomości rynku motoryzacyjnego, nasz rzeczoznawca jest w stanie zaproponować atrakcyjne ceny, zbliżone do rynkowych.

Jak wygląda proces wyceny w skupie aut?

Wycena to suma wypadkowa wszystkich szczegółów dotyczących sprzedawanego pojazdu. Doświadczony rzeczoznawca, po uzyskaniu podstawowych informacji analizuje wszystkie informacje dotyczące samochodu i jest w stanie podać wstępną propozycję cenową. Najczęściej po zapoznaniu się na miejscu ze stanem technicznym pojazdu ulega ona zmianie. Niemniej jednak to co jest pewne to fakt, że ponad 80% naszych spotkań z klientami jest zakończonych sprzedażą Państwa pojazdu.  Skupujemy wszystkie rodzaje aut w różnym stanie. Jeśli chcą Państwo sprzedać niesprawne auta a nie są pewni, czy nasz auto skup będzie nim zainteresowany – prosimy o podjęcie kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

lat doświadczenia

%

zadowolenia

zakupionych aut

Skup samochodów Warszawa Praga Południe

Gwarancja bezpieczeństwa

Oferujemy Państwu bezpłatną wycenę dokonaną przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem i oferujemy własny dojazd we wskazane przez Państwa miejsce na terenie dzielnicy Warszawy – Praga Południe. Obecnie, zajmujemy się skupem aut z całej stolicy a nawet z okolic Warszawy. Jeśli mają Państwo dość czekania na ofertę kupna Państwa pojazdu -prosimy o kontakt. Gwarancja bezpieczeństwa transakcji – gotówka do ręki lub bezpieczny przelew jest tym co możemy Państwu zagwarantować. Większość naszych klientów pochodzi z polecenia – cenimy sobie Państwa zadowolenie.

Statystyki nie kłamią – większość naszych dotychczasowych klientów mogła liczyć nawet na około 80% średniej ceny rynkowej za pojazd o podobnych parametrach i w zbliżonym stanie technicznym. Często się okazuje, ze kwota którą nasz skup aut oferuje za kupno pojazdu jest bardzo zbliżona do ceny, którą otrzymaliby Państwo przy transakcji z osobą prywatną. To może okazać się wyjątkowo dobrą informacją dla osób ceniących sobie czas i wygodę. Skracamy wszelkie formalności związane z podpisaniem umowy sprzedaży pojazdu do minimum. Także osoby, którym zależy na szybkim zysku związanym ze sprzedażą swojego auta powinny być usatysfakcjonowane rozwiązaniami jakimi nasz auto skup oferuje. Jesteśmy również elastyczni i nieszablonowo podchodzimy do każdego przypadku. To właśnie to, prawdopodobnie wpływa na dotychczasową wysoką ocenę naszej pracy. Często się okazuje, ze kwota którą nasz skup aut oferuje za kupno pojazdu jest bardzo zbliżona do ceny, którą otrzymaliby Państwo przy transakcji z osobą prywatną.

skup aut warszawa praga południe
kupię auto warszawa praga południe

Praga Południe – specjalna oferta dla mieszkańców

Być może już Państwo o nas słyszeli? Jesteśmy jedną, z najczęściej polecanych firm zajmujących się skupem pojazdów w dzielnicy Praga Południe. Kładziemy wysoki nacisk na świadczenie wysokiej jakości usługi skupu pojazdów używanych. Fachowa i szybka pomoc, bezpłatna wycena i bezproblemowa transakcja są filozofią naszej firmy.

Jesteśmy przygotowani na skup zarówno od osób prywatnych jak i floty pojazdów służbowych. Jesteśmy w stanie zaoferować niezwykle atrakcyjne warunki zakupu Państwa pojazdów. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Warszawy – Praga Południe do podjęcia kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości. Motoryzacja to nasza pasja, którą chcemy się dzielić.