Skup aut Warszawa Ochota

Wyceń swój samochód Online:


Krok 1

Krok 2

Krok 3

Krok 4

Krok 5

Dziękuję za wypełnienie

Za chwilę otrzymasz SMS z wyceną swojego auta

Profesjonalny skup aut Warszawa Ochota

Oferujemy specjalne, atrakcyjne oferty zakupu używanych aut, w różnym stanie, dla mieszkańców warszawskiej dzielnicy Ochota. Szanując Państwa czas i pieniądze, jako jeden ze skuteczniejszych auto skupów w Warszawie jesteśmy w stanie zagwarantować szybką finalizację sprzedaży auta. W zależności od stanu pojazdu, oferujemy ceny bardzo zbliżone do cen rynkowych, modeli aut w podobnym stanie i zbliżonym roczniku.

Specjaliści w dziedzinie handlu pojazdami – Skup aut Warszawa Ochota

Nad przebiegiem procesu wyceny Państwa samochodu czuwają nasi doświadczeni rzeczoznawcy specjalizujący się w wycenie aut. Dzięki temu, mogą Państwo liczyć na otrzymanie konkurencyjnej, zadowalającej oferty cenowej. Niektórzy z naszych klientów za swoje auta otrzymują wysokość nawet 80% średnich cen obowiązujących na rynku. Warszawska Ochota jest jedną z szybko rozwijającej się dzielnic. Jej mieszkańcy, w przypadku chęci sprzedaży auta szukają najczęściej skupów znajdujących się w najbliższej, sąsiedzkiej okolicy. Nasz auto skup działa na terenie dzielnicy Warszawa – Ochota. Oferujemy Państwu darmowy dojazd we wskazane miejsce. Nawet jeśli nie dojdzie do finalizacji transakcji. Dodatkowo, oferujemy Państwu darmową i kompleksową wycenę pojazdu.

Prośba o kontakt

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w wolnej chwili.

Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi i realizacji zamówień na podstawie art. 6 pkt 1 lit. b) i f) RODO.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami już teraz, chętnie odpowiemy!

Dlaczego my?

Ponad 15 lat na Rynku

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, praktykę w skupie aut zdobywaliśmy nie tylko w Polsce ale również na rynkach Europejskich między innymi w Belgii, Niemczech, Szwajcarii, Holandii, Francji Dzięki temu spełniamy wszelkie Europejskie standardy oraz normy co sprawia że jesteśmy w stanie sprostać najwyższym oczekiwaniom naszych klientów w Warszawie jak i w całym kraju.

Minimum formalności

Jesteśmy zawsze przygotowani do szybkiego działania. Jeśli chodzi o skupowanie aut w Warszawie pojawiamy się zawsze w wyznaczonym terminie, wraz z kompletem dokumentów niezbędnych do kupna auta, Umowę sprzedaży samochodu zawieramy zawsze pomiędzy firmą s-car.pl a naszymi klientami.

Natychmiastowa płatność

U nas gotówkę otrzymacie zawsze od ręki w całości. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo, za Twój samochód zapłacimy zawsze gotówką na wcześniej ustalonych warunkach, przyjeżdżamy własnym transportem który jest zawsze uwzględniony w cenie auta. Nie doliczamy żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów.

Prośba o kontakt

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w wolnej chwili.

Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi i realizacji zamówień na podstawie art. 6 pkt 1 lit. b) i f) RODO.

Kupię auto Warszawa Ochota

Rozwiązanie problemów ze sprzedażą auta – Auto skup Warszawa Ochota

Posiadacze samochodów mogą mieć obecnie trudności związane z ich sprzedażą za pośrednictwem witryn internetowych,. Rynek pojazdów używanych jest przesycony. Czasem, na sprzedaż swojego auta można czekać od kilku do nawet kilkunastu miesięcy. Nie trzeba wspominać o opłatach, które się z tym wiążą. W okresie sprzedaży, auto, którego właściciel chce się pozbyć, może ono wymagać kolejnego przeglądu, czy też przedłużenia ubezpieczenia. Czasem okres oczekiwania na kupca może być kosztowny i nieopłacalny. Zaletą skorzystania z oferty naszej firmy –  Auto skup Warszawa Ochota, jest to że finalizacja umowy i przekazanie gotówki odbywa się tego samego dnia. Należy także wspomnieć, że zazwyczaj ceny, które oferujemy za odkup auta nieznacznie odbiegają od cen rynkowych. Nie muszą Państwo również inwestować w przygotowanie samochodu do sprzedaży – mycie, woskowanie itp. Nasz rzeczoznawca na miejscu ocenia stan techniczny auta. Jeśli nasza oferta Państwa zadowoli – zapłacimy na miejscu – gotówką, lub bezpiecznym przelewem bankowym na wskazany przez Państwa numer rachunku.

Prosty i przejrzysty przebieg transakcji

Gwarantujemy Państwu gotówkę „do ręki” i wysokie konkurencyjne oferty cenowe za używany pojazd – w każdym stanie. Aby otrzymać od nas specjalną ofertę przeznaczoną dla mieszkańców Warszawy – Ochota, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego, pod wskazane numery lub mailowego. Po podaniu przez Państwo podstawowych danych dotyczących samochodu takich jak rocznik, przebieg, model i historia pojazdu oraz ogólne opisanie jego stanu – nasi konsultanci są w stanie podać Państwu wstępną ofertę cenową za odkup samochodu. Dokładne doszacowanie oferty odbędzie się podczas bezpośrednich oględzin pojazdu, we wskazanym przez Państwa miejscu. Statystyki sprzedażowe wskazują na wysoką skuteczność naszych spotkań. Ponad 80% z nich jest zakończonych podpisaniem umowy sprzedaży. Kładziemy duży nacisk na minimum formalności związanych z przebiegiem całej procedury oraz jasne i przejrzyste zasady. Nasz skup aut posiada wszelkie niezbędne uprawienia do prowadzenia tego typu działalności a lata doświadczenia i nasza pasja do handlu pojazdami przemawiają za popularnością naszej firmy. Wszystkie osoby, które nie chcą czekać kilkunastu miesięcy na sprzedaż swojego auta oraz te osoby, którym z jakichś powodów zależy na czasie – zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym auto skupem. Większość naszych klientów z dzielnicy Ochota pochodzi z polecenia. Działamy na terenie całej Warszawy i jej okolic.

To co gwarantujemy naszym Klientom:

  • szybki przebieg całej procedury sprzedaży
  • minimum formalności
  • gotówka lub bezpieczny przelew bankowy od ręki
  • konkurencyjne ceny
  • zatrudnianie profesjonalnych specjalistów do spraw wyceny pojazd
  • bezpłatny dojazd do klienta i darmowa wycena

lat doświadczenia

%

zadowolenia

zakupionych aut

Skup samochodów Warszawa Ochota

Skupujemy pojazdy zarówno od osób prywatnych jak i całe floty firmowe. Interesują nas praktycznie wszystkie pojazdy – od nowoczesnych, w dobrym stanie wizualnym i technicznym jak i te uszkodzone, które stanowią zazwyczaj trudności dla właściciela, który nie wie co z nimi zrobić. Lata doświadczenia w branży pozwalają nam na indywidualne i elastyczne podejście do każdej sytuacji. Najlepszą nasza wizytówką są rzesze zadowolonych z szybkości i przebiegu transakcji klientów.

skup aut warszawa ochota
kupię auto warszawa ochota

W razie jakichkolwiek pytań czy też wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy w zakresie sprzedaży Państwa pojazdu.Nasz skup aut działa na terenie dzielnicy Ochota, jak i pozostałych części Warszawy. Dojeżdżamy także w najbliższe okolice Warszawy – jeśli mają Państwo dość oczekiwania na bezpośredniego klienta i chcą dokonać sprzedaży swojego pojazdu – zapraszamy do podjęcia współpracy.