Skup aut Warszawa Bielany

Wyceń swój samochód Online:


Krok 1

Krok 2

Krok 3

Krok 4

Krok 5

Dziękuję za wypełnienie

Za chwilę otrzymasz SMS z wyceną swojego auta

Profesjonalny skup aut Warszawa Bielany

Większość właścicieli pojazdów zarówno tych zniszczonych jak i sprawnych, w dobrym stanie technicznym, zmaga się często z trudnościami w procesie sprzedaży swojego pojazdu. Samochodowy rynek wtórny jest przesycony pojazdami różnej klasy. Jeśli właścicielowi zależy na czasie – może niestety liczyć się z wyjątkowo długim okresie oczekiwania na kupca. Dlatego też, wychodząc naprzeciw aktualnym wymogom motoryzacyjnego rynku wtórnego, oferujemy usługi profesjonalnego skupu aut.

Atrakcyjne ceny – gotówka do ręki

Auto skup obsługujący klientów z dzielnicy Bielany, ale również pozostałych części Warszawy i jej okolic, nie tylko zaoferuje niezwykle atrakcyjną, zbliżoną do cen rynkowych ofertę finansową, ale dokona także bezpłatnej wyceny i udzieli pomocnych wskazówek. Nasze statystyki wskazują, że większość spotkań na bezpośrednie oględziny auta kończy się finalizacją transakcji. Przyczyną takiego stanu rzeczy może być nie tylko atrakcyjna oferta, którą kierujemy specjalnie dla mieszkańców Warszawy – Bielany, ale również zatrudnianie wykwalifikowanych i doświadczonych rzeczoznawców.

Prośba o kontakt

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w wolnej chwili.

Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi i realizacji zamówień na podstawie art. 6 pkt 1 lit. b) i f) RODO.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami już teraz, chętnie odpowiemy!

Dlaczego my?

Ponad 15 lat na Rynku

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, praktykę w skupie aut zdobywaliśmy nie tylko w Polsce ale również na rynkach Europejskich między innymi w Belgii, Niemczech, Szwajcarii, Holandii, Francji Dzięki temu spełniamy wszelkie Europejskie standardy oraz normy co sprawia że jesteśmy w stanie sprostać najwyższym oczekiwaniom naszych klientów w Warszawie jak i w całym kraju.

Minimum formalności

Jesteśmy zawsze przygotowani do szybkiego działania. Jeśli chodzi o skupowanie aut w Warszawie pojawiamy się zawsze w wyznaczonym terminie, wraz z kompletem dokumentów niezbędnych do kupna auta, Umowę sprzedaży samochodu zawieramy zawsze pomiędzy firmą s-car.pl a naszymi klientami.

Natychmiastowa płatność

U nas gotówkę otrzymacie zawsze od ręki w całości. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo, za Twój samochód zapłacimy zawsze gotówką na wcześniej ustalonych warunkach, przyjeżdżamy własnym transportem który jest zawsze uwzględniony w cenie auta. Nie doliczamy żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów.

Prośba o kontakt

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w wolnej chwili.

Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi i realizacji zamówień na podstawie art. 6 pkt 1 lit. b) i f) RODO.

Kupię auto Warszawa Bielany

Zalety naszego skupu aut

Skup aut to dobre rozwiązanie dla właścicieli pojazdów, którym zależy na czasie, szybkiej finalizacji sprzedaży, przechodzeniu przez jak najmniejszą liczbę formalności i uczciwą ceną adekwatną do rzeczywistego stanu pojazdu. To co wpływa na korzyść skorzystania z naszej oferty kupna to także oszczędności, które można uzyskać nie przygotowując specjalnie auta do sprzedaży. Nie zwracamy uwagi na czystość wnętrza pojazdu i to czy jest nawoskowany itp. Nasi specjaliści oceniają jedynie stan techniczny pojazdu i jego historię.

To co może być dobrą informacją dla osób ceniących sobie czas to fakt, że dojeżdżamy w dowolnie wskazane przez Państwa miejsce na Bielanach (i nie tylko). Niezwykle cenimy szybkość transakcji i skrócenie wszelkich formalności do minimum. Osoby, które liczą na szybki zysk związany ze sprzedażą samochodu – mogą liczyć na rzetelną i bardzo atrakcyjna wycenę Państwa pojazdu. Ceny, które oferujemy, są bardzo zbliżone do cen rynkowych za auto o zbliżonych parametrach. Gwarantujemy również szybkość i bezproblemowość. Jesteśmy firmą z elastycznym i indywidualnym podejściem do każdego przypadku. To co ważne, to możliwość otrzymania gotówki – tego samego dnia po podpisaniu umowy. Trzeba przyznać, że jest to wyjątkowo atrakcyjna oferta dla osób, które nie chcą i nie mogą już dłużej zwlekać ze sprzedażą swojego samochodu za pośrednictwem internetowych portali ogłoszeniowych. Często się okazuje, ze kwota którą nasz skup aut oferuje za kupno pojazdu jest bardzo zbliżona do ceny, którą otrzymaliby Państwo przy transakcji z osobą prywatną.

Auto skup warszawa –legalność i bezpieczeństwo transakcji

Jako auto skup Warszawa Bielany, posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia na prowadzenie tego rodzaju działalności. Jeśli wcześniej zostali Państwo zrażeni ofertami, innych, nieuczciwych handlarzy – zapraszamy do nas. Z miłą chęcią odmienimy Państwa zdanie na temat tej działalności. Naszą specjalnością jest odkup samochodów każdego rodzaju, bez względu na markę. Oferujemy uczciwą i rzetelną wycenę, adekwatną do rynkowych realiów. Jesteśmy pewni, ze podjęcie kontaktu z nasza firma zaowocuje podpisaniem umowy i szybkim przekazaniem gotówki – do ręki lub na wskazany nr rachunku.

lat doświadczenia

%

zadowolenia

zakupionych aut

Skup samochodów Warszawa Bielany

Spotkanie z rzeczoznawcą do spraw wyceny pojazdu Warszawa – Bielany

Kontaktując się z naszym działem obsługi klienta, już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej mogą Państwo liczyć na wstępne oszacowanie wartości pojazdu i kwotę jaką możemy Państwu zaproponować. Warto się odpowiednio przygotować. Informacje jakie nas wstępnie interesują to marka, model i rocznik. Podczas bezpośredniego spotkania na ternie dzielnicy Bielany (i innych dzielnic Warszawy), nasz rzeczoznawca doszacuje ofertę przy bezpośrednich oględzinach stanu pojazdu. Na ostateczną cenę, którą będziemy mogli zaproponować ma wpływ historia pojazdu, jego przebieg i ogólny stan wizualny i techniczny. Bardziej cenimy pojazdy z polskich salonów, od pierwszego lub drugiego właściciela, ale zaznaczamy, że nasza oferta obejmuje odkup większości samochodów – nie tylko wymienionych. Legalna instalacja LPG, bezwypadkowość, posiadanie książki serwisowej to to co może wpłynąć na wyższą ofertę. Jeżeli jednak mamy do czynienia z samochodem skorodowanym, po wypadku i gorszym stanem technicznym – również mogą Państwo liczyć na naszą ofertę. Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania i nie są pewni, czy kupimy ich pojazd – serdecznie zapraszamy do pojęcia kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.

Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do kontaktu – telefonicznego, mailowego i bezpośredniego z naszym pracownikiem. Gwarantujemy bezpłatna wycenę i dojazd na Bielany. Nasze punktu obsługują również inne dzielnice Warszawy i jej okolic. Zachęcamy do umówienia się na spotkanie i bezpośrednie oględziny pojazdu.

skup aut warszawa bielany
kupię auto warszawa bielany