Skup aut Warszawa

Wyceń swój samochód Online:


Krok 1

Krok 2

Krok 3

Krok 4

Krok 5

Dziękuję za wypełnienie

Za chwilę otrzymasz SMS z wyceną swojego auta

Wiele osób, które stają przed decyzją sprzedaży swojego pojazdu, zastanawia się na czym dokładnie polega sprzedaż auta w skupie aut? Przed podjęciem decyzji o sprzedaży, warto dokładnie zapoznać się z nasza ofertą i podjąć świadomą (i dobrą) decyzję. Chcesz sprzedać samochód? Niezależnie od tego, czy pojazd jest uszkodzony, czy posiada innego rodzaju awarię, nasz profesjonalny auto skup Warszawa, nie tylko doradzi, ale zaoferuje atrakcyjną cenę i płatność od ręki! Kupujemy praktycznie każdy samochód. Jesteśmy w stanie przeprowadzić bezpłatną wycenę auta i gwarancję zakupu samochodu po uczciwej cenie. Sprzedawaj jakikolwiek samochód w krótkim czasie po uczciwych cenach i nie obciążaj się złożonym procesem sprzedaży. Skorzystaj z usługi naszej firmy.

Nasz skup aut działa na terenie Warszawy i okolic. Elastyczność i indywidualne podejście do każdej transakcji, sprawia, że systematycznie zyskujemy nowych i zadowolonych klientów. Spośród konkurencji wyróżniają nas atrakcyjne stawki i gwarancja szybkiej i bezproblemowej transakcji.

Czy zostaniesz naszym klientem?

 • Posiadam luksusowe auto i potrzebuję szybkiej gotówki
 • Jestem właścicielem zabytkowego auta, potrzebuję nowych środków na zakup innego modelu
 • Chcę sprzedać auto szybko i możliwe wygodnie, nie mam czasu na bezpośrednią sprzedaż
 • Posiadam zniszczone auto – zależy mi na pozbyciu się go z posesji
 • Jestem właścicielem samochodu ciężarowego – przekwalifikowałem się, chcę szybko je sprzedać

Brzmi znajomo? Jeśli tak – zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy uczciwą i rzetelną wycenę pojazdu, przeprowadzoną przed doświadczonych doradców. W zależności od rodzaju samochodu, jesteśmy w stanie zaproponować nawet około 80% ceny rynkowej i co ważne – płacimy od ręki. Przed podjęciem decyzji o sprzedaży swojego samochodu za pośrednictwem skupu aut – warto zapoznać się z jego kompetencjami i doświadczeniem. Niestety większość naszej konkurencji to często nieuczciwi handlarze, którzy nie tylko nie zaoferują adekwatnej ceny do stanu auta, ale też nie zabezpieczą odpowiednio tego rodzaju transakcji. Współpraca z nami gwarantuje nie tylko konkurencyjną ofertę cenową, ale także profesjonalne i kompleksowe przeprowadzenie sprzedaży auta. Naszą specjalnością jest odkup samochodów każdego rodzaju, bez względu na markę. Oferujemy uczciwą i rzetelną wycenę, adekwatną do rynkowych realiów.

Prośba o kontakt

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w wolnej chwili.

Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi i realizacji zamówień na podstawie art. 6 pkt 1 lit. b) i f) RODO.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami już teraz, chętnie odpowiemy!

Dlaczego my?

Ponad 15 lat na Rynku

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, praktykę w skupie aut zdobywaliśmy nie tylko w Polsce ale również na rynkach Europejskich między innymi w Belgii, Niemczech, Szwajcarii, Holandii, Francji Dzięki temu spełniamy wszelkie Europejskie standardy oraz normy co sprawia że jesteśmy w stanie sprostać najwyższym oczekiwaniom naszych klientów w Warszawie jak i w całym kraju.

Minimum formalności

Jesteśmy zawsze przygotowani do szybkiego działania. Jeśli chodzi o skupowanie aut w Warszawie pojawiamy się zawsze w wyznaczonym terminie, wraz z kompletem dokumentów niezbędnych do kupna auta, Umowę sprzedaży samochodu zawieramy zawsze pomiędzy firmą s-car.pl a naszymi klientami.

Natychmiastowa płatność

U nas gotówkę otrzymacie zawsze od ręki w całości. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo, za Twój samochód zapłacimy zawsze gotówką na wcześniej ustalonych warunkach, przyjeżdżamy własnym transportem który jest zawsze uwzględniony w cenie auta. Nie doliczamy żadnych dodatkowych, ukrytych kosztów.

Prośba o kontakt

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w wolnej chwili.

Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi i realizacji zamówień na podstawie art. 6 pkt 1 lit. b) i f) RODO.

Kupię auto Warszawa

Jak szybko sprzedać swoje auto? – Skup aut Warszawa

Rynek pojazdów używanych w Polsce jest niezwykle szeroki. Osoby, które kiedykolwiek próbowały znaleźć odpowiedni model za pośrednictwem Internetu, zapewne doskonale wiedzą jak wiele ogłoszeń trzeba przejrzeć zanim trafi się model godzien zwrócenia uwagi. Jest to niezwykle czasochłonne i wymagające posiadania „fachowego oka” zadanie. Aby sprzedać auto za rozsądną kwotę, właściciel musi się liczyć czasami nawet z kilkunastoma miesiącami oczekiwania na zdecydowaną na zakup osobę. To co działa na korzyść naszego skupu aut, jest to że oferujemy uzgodnioną kwotę od ręki. Dodatkowo, szanując czas i wygodę naszych potencjalnych klientów – po uzgodnieniu jesteśmy w stanie dojechać w określone miejsce. Obszar naszej działalności odnosi się do Warszawy i jej okolic. Oprócz oszczędności czasu, możemy ofiarować wysokie bezpieczeństwo i konkurencyjne stawki.

Każdy kto rozważa sprzedaż swojego używanego pojazdu, wie, że przed dokonaniem transakcji należy rozważyć wiele różnych czynników. Wartość cenowa sprzedawanego auta jest zawsze jednym z najważniejszych punktów do rozważenia, dlatego podjęcie kontaktu z naszym skupem aut może okazać się najlepszym rozwiązaniem dla sprzedającego. Oprócz zaopatrywania naszych klientów w najlepsze wyceny samochodów, możemy również zaoferować dojazd w ustalone prze klienta miejsce, jeśli zajdzie taka potrzeba. Zapraszamy do kontaktu, pomożemy rozważyć wszystkie dostępne opcje. Jesteśmy przekonani, ze kontakt z naszym skupem aut zaowocuje podpisaniem umowy i szybkim przekazaniem gotówki.

Auto skup Warszawa – kupujemy każdy samochód

Nasza firma to profesjonalny, renomowany skup aut, który wyróżnia się spośród ofert konkurencji. Żaden inny kanał zakupu używanych pojazdów nie zapewnia tak wygodnej i szybkiej transakcji w najlepszych i komfortowych dla naszych klientów warunkach. Tam, gdzie inni sprzedawcy samochodów muszą samodzielnie zajmować się wszystkimi przygotowaniami ofert i oczekiwaniem na nabywcę, Ty możesz skontaktować się z nami i otrzymać gotówkę od ręki. Przyspiesz sprzedaż swojego używanego samochodu i poświęć chwilę na kontakt z naszą firmą, aby uzyskać wstępną bezpłatną wycenę i ustalić warunki sprzedaży. Wystarczy przygotować podstawowe dane samochodu, takie jak marka, model i rok, a także zarezerwować krótką chwilę na bezpośrednie spotkanie. To takie proste. Otrzymasz oszacowanie ceny na podstawie pierwszych danych wejściowych, a następnie sprzedasz samochód w dowolnym miejscu na terenie Warszawy i okolic. Poznaj zalety profesjonalnego skupu aut – to właściwa droga do sprzedaży Twojego samochodu.

Czy Toyota, Honda , Hyundai lub Mercedes – kupujemy wszystkie marki. Zapewniamy pełną przejrzystość i bezpieczeństwo transakcji. Możesz w łatwy sposób umówić się na spotkanie z naszymi wyszkolonymi ekspertami z branży motoryzacyjnej, którzy następnie sprawdzą i ocenią twój samochód i złożą ci ofertę. Jeśli zgadzasz się z ceną, możesz bezpośrednio sprzedać swój samochód otrzymując gotówkę lub przelew jeszcze tego samego dnia.

lat doświadczenia

%

zadowolenia

zakupionych aut

Skup samochodów Warszawa

Ekspert radzi – Co ma wpływ na wycenę auta?

Przy uczciwej wycenie stanu pojazdu poddawanego sprzedaży, osoba która dokonuje szacunków bierze pod uwagę wiele czynników. Pierwszym z nich jest uśredniona cena rynkowa. Doświadczony specjalista z branży motoryzacyjnej, dzięki posiadanej wiedzy o aktualnych cenach konkretnych modeli i roczników, jest w stanie podać wstępną wartość określonego pojazdu, znając jedynie jego parametry. Na stan końcowy oferty wypływa jednak jeszcze wiele innych aspektów. Skupy aut – z uwagi na specyfikę ich działalności – zawsze oferują kwotę nieco niższą od rynkowej – jest to naturalne i nie robimy z tego tajemnicy. Czynnikami, które mają wpływ na podwyższenie wartości pojazdu są  auta, które pochodzą z polskich salonów. Takie, posiadają większą wartość niż sprowadzane. Cenimy także pojazdy, z ręki pierwszego właściciela. W takim wypadku jesteśmy pewni historii sprzedawanego pojazdu. Ważne, aby w dniu wyceny samochód posiadał wszystkie niezbędne dokumenty i poświadczony, oryginalny przebieg. Cenimy także bardziej auta benzynowe i z legalną instalacją LPG. Ważny, chociaż nie najważniejszy, jest także przebieg – im mniejszy – tym wyższa wartość auta. Większą kwotę jesteśmy w stanie zaoferować za pojazdy bezwypadkowe i w dobrym stanie wizualnym i technicznym.

skup aut warszawa

Podczas oględzin można także stwierdzić, że wstępnie wycenione auto nie jest  jednak warte proponowanej kwoty. Na obniżenie ceny pojazdu mają wpływ zły stan techniczny i powypadkowa historia auta, liczne uszkodzenia na karoserii i zaniedbane wnętrze. Zwracamy także uwagę na posiadanie przez sprzedającego pełnej dokumentacji serwisowej. Jeśli nie jest dostępna – cena  może ulec zmianie. Wszystkie omawiane aspekty mają realny wpływ na końcową ofertę, która będziemy w stanie zaproponować. Jednak to co jest pewne – to nasza gwarancja sumienności i uczciwego podejścia do transakcji. To właśnie one  dotychczas zapewniały nam sukces na tym trudnym, pełnym konkurencji rynku.

skup samochodów warszawa

Nasza oferta

 • Bezpieczeństwo transakcji – jesteśmy legalnym skupem aut z wszelkimi pozwoleniami na prowadzenie tego typu działalności
 • Ograniczenie formalności sprzedażowych do minimum – jesteśmy przygotowani merytorycznie i prawnie na zakup pojazdu
 • Elastyczne podejście do każdej sytuacji – zapraszamy do kontaktu z naszym biurem
 • Błyskawiczna płatność – jesteśmy w stanie przekazać gotówkę „do ręki” lub wykonać przelew na wskazany numer konta
 • Rzetelna wycena wykonana przez fachowców w swojej branży – lata doświadczenia gwarantują uczciwą wycenę
 • Szybki i bezpłatny dojazd we wskazanie miejsce na terenie Warszawy i jej okolic

FAQ – Często zadawane pytania

Jakie auta skupujecie?

Skup aut auto-wawa.pl kupuje na terenie miasta stołecznego Warszawy, skupu aut osobowych oraz dostawczych zarówno nowych jak i używanych. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi jak i przedsiębiorstwami oraz firmami leasingowymi.

Jakich aut nie skupujecie?

Skup aut auto-wawa.pl nie skupuje aut przeznaczonych do kasacji. Jeżeli twoje auto jest lekko uszkodzone i masz wątpliwości, zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub kontaktu telefonicznego z infolinią w celu omówienia Twojego konkretnego przypadku.

Jaką cenę mogę uzyskać za moje auto?

Odpowiedź na to pytanie jest trudna, ponieważ cena jest każdorazowo ustalana indywidualnie, na jej wpływ mają głównie marka model oraz wiek twojego pojazdu. Z rozmów z klientami wiemy, że przeciętnie nasze propozycje są wyższe o około 27% w stosunku do cen oferowanych przez komisy lub popularne portale ogłoszeniowe.

Czy podpisujecie umowę?

Oczywiście prowadzimy zarejestrowaną działalność gospodarczą, płacimy podatki i z naszymi klientami podpisujemy umowy. Cała procedura odbywa się z poszanowaniem obowiązujących przepisów prawa.

Jak szybko możemy sfinalizować umowę?

Od pierwszego kontaktu i ustalenia warunków do otrzymania przez Ciebie płatności i odbioru auta mijają zazwyczaj 24 godziny.

Jakie formy płatności za mój samochód oferujecie?

Możliwa jest zarówno płatność przelewem elektronicznym jak i gotówką, wszystko zależy od Twoich preferencji?

Czy muszę odstawić samochód do komisu lub na inny plac?

Nie po odbiór samochodu przyjeżdżamy samochodem wyposażonym w lawetę. Po odbiór auta możemy przyjechać do Twojego miejsca zamieszkania lub pracy, a jeżeli wolisz możemy się spotkać np na stacji benzynowej :).